Мени

Вести

03мај

Општина Ѓорче Петров овозможува бесплатен транспорт до болниците за повеќе категории лица

02мај

Гостување на Стојкоски на Македонската телевизија (видео)

28април

Патрон празник на ООУ „Ѓорче Петров“

25април

Координативен состанок за превенција од пожари

24април

Општина Ѓорче Петров овозможува бесплатни офтамолошки прегледи за првачиња

24април

Со забрзано темпо се релизира проектот за канализација во с.Орман

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам