Мени

Вести

21јули

Апел до посетителите на шумскиот предел во с.Кучково

21јули

Одбележан празникот Св.Недела во истоимената црква во Кучково

17јули

Нови капитални инвестиции – одвоени 42 милиони денари со првиот ребаланс на Буџетот 2023

17јули

Ќе се реконструира крак од ул.„Шарпланинска“

13јули

Дебата во организација на УНДП посветена за развојот на земјата во наредните години

13јули

Одбележан празникот Св.Петар и Павле во истоимената црква во Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам