Мени

Вести

29јуни

Годишен концерт на ЕФЗ „Седум осмини“

22јуни

ОЃП домаќин на 27-мите регионални пензионерски игри

22јуни

Нови канцеларии за пензионерите од Ѓорче Петров

22јуни

Известување во врска со собирање кабаст отпад од домовите

14јуни

Општина Ѓорче Петров ќе одвои 300.000 денари помош за Делчево

13јуни

Јавен Повик до евидентирани невработени лица за вклучување во Програмата Општинско - корисна работа

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам